Skip to content

Geslaagd eerste gemeenteweekend in Westelbeers

september 13, 2016

Afgelopen weekend hebben zo’n 90 gemeenteleden van jong tot oud genoten van het eerste gemeenteweekend in de geschiedenis van onze kerk. Het programma liet veel ruimte om het doel van dit weekend (ontmoeten, ontspannen en verbinden) goed tot uiting te laten komen. Ook het mooie weer, de schitterende omgeving rondom Westelbeers en het fijne kamphuis speelde uiteraard een positieve rol!

We hebben onder andere genoten van de goede gesprekken, de kampvuren, diverse workshops, de praise-avond en uiteraard de frietkraam. Het is zeker voor herhaling vatbaar!

Hieronder hebben we een paar impressiefoto’s neergezet.
gemeenteweekend2016-impressie1 gemeenteweekend2016-impressie2 gemeenteweekend2016-impressie3

Reacties

Er zijn geen reacties.

Populaire berichten